← Wstecz | Drukuj

Budimex SA / Oferta z dnia: 11/12/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. administracji
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • przygotowanie dokumentów umownych dla podwykonawców (redagowanie na podstawie gotowych wzorów, kompletacja do podpisu, rejestracja i zarządzanie obiegiem dokumentów),

  • przygotowywanie pism do inwestorów i organów administracji publicznej,

  • archiwizacja dokumentacji, współpraca z archiwum zewnętrznym.

  • przygotowywanie prezentacji, raportów i zestawień na potrzeby przełożonego,

  • obsługa korespondencji,

  • organizowanie podróży służbowych, konferencji, spotkań biznesowych, wewnętrznych spotkań firmowych,

  • realizacja zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • wykształcenia wyższego,

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,

  • dokładności, samodzielności i dobrej organizacji pracy,

  • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole,

  • wysokiej kultury osobistej

Dane firmowe

Budimex SA