← Wstecz | Drukuj

BTKapitał / Oferta z dnia: 28/03/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Młodszy specjalista ds. inwestycji
Miejsce pracy: Krotoszyn / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

OSOBA ZATRUDNIONA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

  • Weryfikację kompletności dokumentów niezbędnych do realizacji inwestycji

  • Wsparcie pracowników terenowych w zakresie dokumentacji

  • Kontakt z najemcami, kontrahentami oraz dostawcami

  • Archiwizowanie dokumentacji biurowej

  • Kontrolę nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą

  • Uzupełnianie baz danych

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Otwartości na wiedzę i zdobywanie nowych umiejętności, szczególnie w tematach technicznych

  • Odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Znajomości podstawowej dokumentacji inwestycyjnej/budowlanej (mile widziane)

  • Sumienności oraz skrupulatności

  • Komunikatywności

  • Zaangażowania

Oferujemy

ZATRUDNIONYM OSOBOM OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wsparcie doświadczonego zespołu w procesie wdrożenia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturze

  • Pracę stacjonarną w elastycznych godzinach

Dane firmowe

BTKapitał