← Wstecz | Drukuj

BSI / Oferta z dnia: 19/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: MURARZ/TYNKARZ
Miejsce pracy: Norwegia (Bergen) / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Firma Business Services International Sp.z o.o. (BSI) zajmuje się rekrutacją pracowników do pracy za granicą, m. in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szkocji, Norwegii.

Obecnie dla naszego norweskiego klienta poszukujemy doświadczonych

pracowników na stanowisko:

MURARZA / TYNKARZA

Oferujemy:

- budowanie i tynkowanie domów w firmie budowlanej

- Praca w Bergen (południowy zachód Norwegii)

- umowa kontrakt - czas pracy 1-3 miesięcy z możliwością przedłużenia

- atrakcyjne wynagrodzenie

- praca zaraz po świętach

Wymagania

- minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku murarza

potwierdzające doświadczenie /umiejętności
- znajomość systemu LECA - brick

- umiejętność tynkowania

- dobra znajomość języka angielskiego

- doświadczenie w pracy w Skandynawii na stanowisku murarza

- dyspozycyjność, natychmiastowa gotowość do wyjazdu

Aplikacje złożone bezpośrednio na naszej stronie: www.staffnow.pl
będą rozpatrywane w pierwszej kolejności

Dane firmowe

BSI

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/murarz-tynkarz/norwegia-bergen/8520962