← Wstecz | Drukuj

BSI / Oferta z dnia: 04/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Monter płytek/kafelków łazienkowych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego norweskiego klienta poszukujemy doświadczonego:

Montera płytek łazienkowych

Oferujemy
• praca w Bergen
• kontrakt na czas próbny - miesiąc - później możliwość przedłużenia na czas nieokreślony
• pomoc w załatwieniu wszelkich formalności (jak karta podatkowa)
• zakwaterowanie aranżowane przez pracodawcę

Wymagania

• co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
• doświadczenie w montowaniu płytek/kafelków łazienkowych
• mile widziany certyfikat wet room
• mile widziane doświadczenie w pracy w Norwegii
• aktywne prawo jazdy kat. B

Dane firmowe

BSI

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/monter-plytek-kafelkow-lazienkowych/warszawa/8569252