← Wstecz | Drukuj

BSI / Oferta z dnia: 27/03/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Malarz z doświadczeniem w Norwegii
Miejsce pracy: Bergen (Norwegia) / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Firma BSI Sp.z o.o. zajmuje się rekrutacją pracowników do pracy za granicą, m. in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szkocji, Norwegii.

Obecnie dla naszego norweskiego klienta poszukujemy doświadczonych

pracowników na stanowisko:

Malarza pokojowego

Oferujemy:

• - praca w południowo - wschodniej części Norwegii

• - przelot na początku i na końcu kontraktu opłacony przez pracodawcę

• - zakwaterowanie aranżowane przez pracodawcę

• - kontrakt na 2- 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Wymagania

- co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

- minimum 6- miesięczne doświadczenie w pracy na terytorium Norwegii w zawodzie malarza - malowanie prywatnych domów oraz budynków biurowych - malowanie wnętrz.

- ręczne malowanie (nie spray!)

- minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w zawodzie malarza.

- dyspozycyjność (gotowość do wyjazdu w pierwszej połowie kwietnia

Dane firmowe

BSI

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/malarz-z-doswiadczeniem-w-norwegii/bergen-norwegia/8540772