← Wstecz | Drukuj

BRASCO Sp. j / Oferta z dnia: 14/06/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Hydraulik (Plumber)
Miejsce pracy: / Holandia

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Helmond, Zwolle, Holandia

Nr ref: HY-NL/0519/PR

Opis stanowiska pracy:

  • Montaż instalacji centralnego ogrzewania, kanalizacyjnej i wodociągowej;

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na ww. stanowisku;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Uprawnienia SEP;

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych;

  • Mile widziane Certyfikat VCA/SCC oraz numer SOFFI, bądź gotowość do zdania VCA na miejcu w Holandii - klient pokrywa koszt !

  • WŁASNY SAMOCHÓD;

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowa o pracę, na warunkach holenderskich;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie netto (na rękę): 13,70 - 14,40 EUR/h ;

  • Zatrudnienie w/g CAO, dodatki;

  • Pakiet ubezpieczeniowy oraz pomoc w załatwieniu formalności związanych z pracą za granicą;

  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

Dane firmowe

BRASCO Sp. j