← Wstecz | Drukuj

BRAMSEC Marek Kubiak / Oferta z dnia: 26/04/2016

O firmie

Firma Bramsec zajmuje się sprzedażą, montażem oraz serwisowaniem bram garażowych segmentowych, rolowanych i uchylnych, bram przemysłowych segmentowych, rolowanych, przeciwpożarowych, szybkobieżnych, krat rolowanych, bram ogrodzeniowych przesuwnych i skrzydłowych, ogrodzeń, napędów do bram, stanowisk przeładunkowych, szlabanów oraz okien, drzwi, rolet zewnętrznych, roletek materiałowych, żaluzji, markiz itp.

Oferowana praca

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż / Marketing

Opis stanowiska

Firma zatrudni przedstawiciela handlowego, którego zadaniem będzie pozyskiwanie nowych klientów w szczególności firm i instytucji w zakresie wykonywania usług serwisowych takich jak: naprawy bram, napędów do bram, stanowisk przeładunkowych, szlabanów, rolet itp. Przedstawiciel handlowy będzie pracował głównie w terenie.

Wymagania

Znajomość branży bram garażowych, przemysłowych, automatyki bramowej, prawo jazdy kat.B, umiejętność obsługi komputera oraz dokumentów pakietu office, komunikatywność. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Umowa o pracę na czas nieokreślony na pełen etat. Stabilność zatrudnienia. Atrakcyjne warunki wynagrodzenia 2500-4200 zł brutto. Samochód służbowy, laptop.

Forma kontaktu

CV przesyłać na adres marketing@bramsec.pl. Tel. 509756457

Dane firmowe

BRAMSEC Marek Kubiak
Obywatelska 114/3
94-104 Łódź
Email: ania@bramsec.pl