← Wstecz | Drukuj

Biuro Projektowe - HVAC / Oferta z dnia: 28/06/2013

Stanowisko: Asystent projektanta instalacji sanitarnych - ogrzewania, wentylacji
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Praca w kilkuosobowym zespole projektowym:

  • Asystent: wykonywanie rysunków w programie AutoCad oraz obliczeń pod okiem projektanta

  • Praktykant: wykonywanie obliczeń i rysunków w zakresie instalacji wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, wody i kanalizacji

Wymagania

Asystent projektanta

  • wykształcenie wyższe - politechnika - kierunek inżynieria środowiska, specjalność - ogrzewnictwo, ciepłownictwo, wentylacja, klimatyzacja

  • wymagana znajomość AutoCada, programów obliczeniowych Audytor CO, Audytor OZC, Instal Soft

Praktykant:

  • politechnika - kierunek inżynieria środowiska, specjalność - ciepłownictwo, wentylacja, instalacje sanitarne, student IV lub V roku

  • wymagana znajomość AutoCada

Oferujemy

Praktykant:

  • pracę w godzinach popołudniowych oraz w wybrane dni tygodnia

  • możliwość zdobycia wiedzy oraz doświadczenia

Asystent:

  • możliwość zdobycia uprawnień projektowych,

  • stałą pracę na stanowisku asystenta z możliwością awansu na projektanta,

  • możliwość zdobycia wiedzy oraz doświadczenia zarówno w biurze jak i podczas nadzorów autorskich na budowach, które firma prowadzi, pod okiem uprawnionych projektantów,

  • możliwość odbywania szkoleń tematycznych

  • miejsce pracy w Poznaniu z dogodnym dojazdem MPK, w pobliżu dworca PKP i PKS

Dane firmowe

Biuro Projektowe - HVAC