Biuro Obsługi Inwestycji Krassystem / Oferta z dnia: 23/03/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy - inwestycje budowlane
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Producent elastycznego piaskowca KwarcStone poszukuje pracownika na stanowisko przedstawiciela handlowego do obsługi sieci dystrybucyjnej oraz inwestycji budowlanych.

Nasze wymagania :
- wiek pomiędzy 25 – 35 lat
- wykształcenie wyższe budowlane lub handlowe
- mile widziana znajomość branży architektonicznej
- łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymania pozytywnych relacji interpersonalnych
- doświadczenie w handlu bezpośrednim poparte sukcesami,
- prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu
- uczciwość , samodzielność i zaangażowanie na powierzonym stanowisku.

Twoje zadania :
- wprowadzenie produktów KwarcStone na rynek,
- promocja i sprzedaż produktów,
- aktywne poszukiwanie odbiorców,
- bezpośrednia budowa sieci odbiorców,
- reprezentowanie firmy oraz dbałość o jej wizerunek.

Oferujemy :
Możliwość wpływania na losy firmy w zamian za pełne zaangażowanie, rozsądne warunki finansowe, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych, ciężką pracę pełną wyzwań i satysfakcji w przyjaznym otoczeniu, przygotowanie praktyczne do rozpoczęcia pracy, niezbędne narzędzia pracy.

Przed przesłaniem aplikacji proszę o zapoznanie się z profilem firmy na stronie krassystem.pl

Oferty bez listu motywacyjnego prosimy kierować na email firmy Krassystem.

Dane firmowe

Biuro Obsługi Inwestycji Krassystem

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/przedstawiciel-handlowy-inwestycje-budowlane/krakow/8448262