← Wstecz | Drukuj

Biprocemwap S.A. / Oferta z dnia: 15/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. ofertowania
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Wymagania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w zakresie przygotowania dokumentacji przetargowej na realizację inwestycji w przemyśle energetycznym, cementowym

  • wykształcenie wyższe

  • mile widziane doświadczenie w formalnym przygotowaniu ofert, ale także w zakresie wyceny robót ogólnobudowlanych

Zakres obowiązków:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za przygotowanie ofertw zakresie formalnym. Szczególnie, osoba ta, odpowiadać będzie za weryfikację warunków przystąpienia do przetargu, przygotowanie wymaganych gwarancji i zabezpieczeń oraz czuwać będzie nad przygotowaniem dokumentacji zgodnie z SIWZ i PZP.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: komputer, telefon

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia

  • realna możliwość awansu zawodowego

Dane firmowe

Biprocemwap S.A.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/specjalista-ds-ofertowania/krakow/8610372