BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 30/09/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Cieśla szalunkowy
Miejsce pracy: Hamburg I Okolice / / Niemcy

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i demontaż systemów szalunkowych DOKA, PERI

  • Wykonywanie elementów ciesielskich: stropy, ściany, schody

  • Wykonywanie murów nośnych i ścianek działowych

  • UWAGA ! Nie wymagamy znajomości języka!

  • Praca w polskiej ekipie przy budynkach użyteczności publicznej

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenie w pracach ciesielskich i murarskich

  • Mile widziane brygady cieśli i murarzy

  • Samodyscyplina i zaangażowanie

  • Przestrzegania zasad BHP i regulaminu pracy na budowie

  • Chęć do pracy lub przyuczenia do zawodu

Oferujemy

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Terminowe wynagrodzenie (do 10 dnia każdego miesiąca)

  • Zakwaterowanie i transport - GRATIS !!

  • Urlop SOKA- BAU płatny w euro!

  • Pełne ubezpieczenie społeczne ZUS

  • Premię za polecenie pracownika

  • Odzież i obuwie ochronne

  • Pakiet socjalny

  • Minimum formalności i wsparcie na każdym etapie

  • Zadzwoń 692 244 900 lub 600 746 000

Dane firmowe

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.