← Wstecz | Drukuj

Bessy Polska / Oferta z dnia: 24/03/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy - branża kamieniarska
Miejsce pracy: Stare Babice / Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- rozwijanie sprzedaży poprzez efektywne pozyskiwanie nowych klientów
- realizację założonych planów sprzedaży
- monitorowanie regionalnego rynku oraz działań konkurencji.
- raportowanie działań
- praca na terenie województwa mazowieckiego
- konsekwencja w osiąganiu celów.

Oferta:

• Umowa o pracę
• Pensja podstawowa + prowizja
• Samochód, telefon, laptop oraz inne niezbędne narzędzia

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie sprzedażowe w branży kamieniarskiej - budowlanej min 2 letnie
- doświadczenie w prowadzeniu rozmów z firmami wykonawczymi, inwestorami, architektami, biurami projektowymi, hurtowniami
- aktywne prawo jazdy kat.B,
- samodzielność,
- komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- skrupulatność

Dane firmowe

Bessy Polska

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/przedstawiciel-handlowy-branza-kamieniarska/stare-babice-warszawa/8452162