← Wstecz | Drukuj

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 20/10/2023

O firmie

Skutecznie rekrutujemy kadrę kierownicza oraz pracowników fizycznych w branży budowlanej.

Oferowana praca

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy - branża budowlana
Miejsce pracy: wielkopolskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż / Marketing

Opis stanowiska

Firma specjalizująca się w sprzedaży, montażu oraz serwisie stolarki otworowej w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym zatrudni pracowników na stanowisko:

Przedstawiciela handlowego

Miejsce pracy: Poznań – tereny powiatu poznańskiego.

Zadania:
• Doradztwo w zakresie sprzedaży bram, drzwi, okien i innych produktów,
• Sporządzanie ofert handlowych, kalkulacji oraz zamykanie procesów sprzedażowych,
• Koordynacja własnych działań oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
• Kontakt z dostawcami, składanie zamówień oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

• Min. 2 lata doświadczenia jako przedstawiciel handlowy lub doradca techniczny, kierownik kontraktu, Project manager,
• Wiedza na temat branży i lokalnego rynku budowlanego,
• Minimum średnie wykształcenie – preferowanie techniczne,
• Znajomość MS Office, bardzo dobra znajomość programu Excel, CRM oraz AutoCad (w zakresie czytania projektów),
• Język angielski – komunikatywny, prawo jazdy kat. B,
• Motywacja do pracy, łatwość nawiązywania kontaktów, zorientowanie na cel.

Oferujemy

• Zatrudnienie na stałe, na podstawie umowy o pracę,
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17,
• Wynagrodzenie – > stała podstawa plus % za wyniki,
• Możliwość awansu – > prowadzenie większych projektów,
• Telefon, laptop, auto służbowe – po stronie firmy,
• Opieka medyczna.

Forma kontaktu

sms, telefon, e-mail

Dane firmowe

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
Korczaka 4
07-410 Ostrołęka
Email: kl@pracownicybudowlani.pl