← Wstecz | Drukuj

Bergman Engineering / Oferta z dnia: 01/02/2014

O firmie

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie - oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży budownictwa przemysłowego, poszukujemy osób na stanowisko Inżyniera ds. Instalacji Elektrycznych.

Stanowisko: Inżynier/ Kierownik ds. instalacji elektrycznych
Nr ref.: IE/KJ/01/ŚW
Miejsce pracy: ŚWidnica / dolnośląskie / Polska
Branża: Elektronika / Elektryka

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
• Nadzorowanie placu budowy
• Planowanie, koordynowanie i kontrolowanie wszystkich budowlanych aspektów w projektach na etapie promocji jak i realizacji
• Koordynowanie prac podwykonawców
• Nadzór i kontrola nad postępami prac
• Przeglądy ilościowe
• Koordynowanie harmonogramów
• Kontrola kosztów
• Kontrola oraz dokumentowanie jakości
• Nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie
• Sporządzanie raportów projektu

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe
• dobra znajomość języka angielskiego
• 2- 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
• uprawnienia budowlane
• energia, inicjatywa i odpowiedzialność w działaniu

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:
• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Benefity

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
kinga.januszek@bergman-engineering.com

Z poniższym dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Dane firmowe

Bergman Engineering
Ruska
50-079 Wrocław
Email: kinga.januszek@bergman-engineering.com