← Wstecz | Drukuj

BEL-POL / Oferta z dnia: 29/03/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Brygadzista robót remontowych
Miejsce pracy: WałBrzych / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Pakiet wynagrodzenia: płaca podstawowa i premia.

  • Darmowy program medyczny z dostępem do lekarzy opieki podstawowej i specjalistów.

  • Karta MultiSport oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

  • Różnorodną i ciekawą pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Wsparcie we wdrożeniu do pracy.

Wymagania

Zakres zadań

  • Obsługa zleceń od zarządzającego obiektem.

  • Planowanie napraw i prac remontowych.

  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych.

  • Planowanie oraz koordynacja dostaw materiałów i sprzętu.

  • Nadzór nad terminowością i jakością prac wykonywanych przez zespół.

  • Kontrola jakości prac realizowanych przez podwykonawców.

Oferujemy

Oczekiwania

  • Doświadczenie w pracy w branży budowlanej, sanitarnej, hydraulicznej albo elektrycznej.

  • Umiejętność efektywnego planowania pracy i ustalania priorytetów.

  • Zaangażowanie w rozwiązywanie problemów.

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z ludźmi.

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku brygadzisty.

  • Wykształcenie techniczne.

Dane firmowe

BEL-POL