Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Beetsma / Oferta z dnia: 14/12/2012

O firmie

Agencja pracy

Oferowana praca

Stanowisko: WYKŁADANIE TOWARU oraz PRACOWNIK KAS
Nr ref.: 1
Miejsce pracy: TomaszóW Mazowiecki / łódzkie / Polska
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

HIPERMARKET TOMASZÓW MAZOWIECKI

Osoba zatrudniona na wymienionym stanowisku będzie zajmować się wykładaniem towaru, uzupełnianiem stanów na półkach i innymi pracami zleconymi przez Kierownika sklepu. A na drugim stanowiku obsługą klienta przy kasie.

Wymagania

Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
Aktualna książeczka sanepidu

Oferujemy

odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole
pracę w systemie zmianowym

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV

Dane firmowe

Beetsma
Al Krakowska 113A
02-684 Warszawa
Email: p.modlinski@beetsma.pl