← Wstecz | Drukuj

Bartimex / Oferta z dnia: 18/11/2014

O firmie

Bartimex to dynamicznie rozwijająca się przedsiębiorstwo budowlane, które z najwyższą starannością realizuje usługi w zakresie instalacji przeciwpożarowych oraz inne prace budowlane. Jesteśmy stabilną firmą z 20 letnią historią. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników realizujemy inwestycje dla różnych instytucji (komercyjnych i użyteczności publicznej). Naszą misją jest realizacja potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów przy użyciu najlepszych materiałów oraz najnowocześniejszej technologii.

Stanowisko: Architekt (obiekty komercyjne i użyteczności publicznej)
Miejsce pracy: wielkopolskie / Polska
Branża: Architektura

Opis stanowiska

- projektowanie obiektów komercyjnych i użyteczności publicznej

- elementy projektowania wykończenia wnętrz

Wymagania

- uprawnienia projektowe

- wykształcenie wyższe kierunkowe

- biegła znajomość programów AutoCad, ArchiCad

- doświadczenie zawodowe przy projektowaniu obiektów komercyjnych i użyteczności publicznej (min. 3 - 4 lata)

- mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- umowa o prace i atrakcyjne wynagrodzenie

- duża możliwość rozwoju i specjalizacji

- szkolenia, finansowanie studiów podyplomowych

- biuro zlokalizowane w Poznaniu

- niezbędne narzędziaq pracy

Forma kontaktu

Prosimy o cv i portfolio na adres:
karolina.bartimex@gmail.com

Dane firmowe

Bartimex
Firlika 26
60-692 Poznań
Email: karolina.bartimex@gmail.com