← Wstecz | Drukuj

AWBUD Spółka Akcyjna / Oferta z dnia: 20/09/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Pomocnik Geodety
Miejsce pracy: Zawiercie / śląskie / Polska

Opis stanowiska

praca wiąże się z wyjazdami

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • Pomoc przy wykonywaniu pomiarów: topograficznych, sytuacyjno-wysokościowych, realizacyjnych i powykonawczych

  • Udział przy sporządzaniu dokumentacji powykonawczej (graficznie, analogowo, cyfrowo)

  • Obliczanie mas ziemnych

  • Współpraca z zespołem geodetów i inżynierów

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie: średnie techniczne lub wyższe techniczne – specjalność geodezja

  • Doświadczenie: min. 1 rok doświadczenia w prowadzeniu pomiarów geodezyjnych, inżynieryjnych

  • Umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja pracy

  • Dobra znajomość obsługi MS Excel, MS Word, AutoCAD, oraz geodezyjnych na poziomie zaawansowanym

  • Gotowość do częstych podróży służbowych

  • Znajomość branży budowlanej

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pracę w Grupie Kapitałowej

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Dane firmowe

AWBUD Spółka Akcyjna