AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 06/08/2014

O firmie

Firma AUDIT Doradztwo Personalne jest najbardziej doświadczoną w województwie lubuskim profesjonalną firmą doradztwa personalnego. Od 1999 roku doradzamy firmom w zakresie inwestycji w kapitał ludzki. Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie doradztwa personalnego, którzy nie tylko trafnie ocenią Państwa potrzeby kadrowe, ale także dobiorą kompetentne osoby do określonych stanowisk pracy. Wierzymy, że w świecie wyzwań i nieustannej konkurencji wiedza, umiejętności i zaangażowanie pracowników decydują o sukcesie firmy. Przez kilkanaście lat działalności zdobyliśmy zaufanie klientów, czego dowodem są setki projektów zrealizowanych na zlecenie przedsiębiorstw z całego kraju.

Oferowana praca

Stanowisko: Brygadzista produkcji
Miejsce pracy: Bielsko BiałA / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

• Organizowanie i wykonywanie prac zgodnie z planem produkcji, dokumentacją techniczną
• Prowadzenie szkoleń członków brygady z zakresu, sposobu i jakości wykonywania prac
• Dbałość o prawidłową obsługę i eksploatację wszystkich narzędzi, elektronarzędzi, przyrządów i urządzeń przez podległych pracowników
• Konsekwentne przestrzeganie racjonalnej gospodarki materiałami pomocniczymi, prowadzenia magazynu
• Rejestracja codziennej produkcji
• Rejestracja obecności podległych pracowników, udział w prowadzeniu comiesięcznych rozliczeń płacowych
• Współpraca z innymi brygadzistami produkcji, brygadzistami zbrojarni i kontrolerami jakości

Wymagania

• Wykształcenie średnie techniczne
• Min. 5 lat praktycznego doświadczenia w branży prefabrykowanego betonu zbrojonego
• Min. 5 lat doświadczenia w kierowaniu zespołem 10-15 osób
• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
• Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mailowy:
klaudia.dolata@audit.com.pl tel. 509 251 004

Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335

Dane firmowe

AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól
Email: iwona.chmielewska@audit.com.pl