← Wstecz | Drukuj

Atrex-Grupa Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 26/01/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy branży drogowej
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w pracach ogólnobudowlanych oraz robotach drogowych i ziemnych przyjmie do pracy Inżyniera Budowy branży drogowej.
Zakres obowiązków:
- szukanie optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych, analiza projektu budowlanego,
- prowadzenie prac zgodnie z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym,
- dbałość o terminowość realizacji prac,
- kierowanie grupą budowlaną i nadzór nad jakością wykonywanych robót,
- nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.
Wymagania:
- dyplom inżyniera budownictwa (miel widziane uprawnienia do prowadzenia budów),
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomość techniki budowlanej,
- umiejętność zarządzania czasem i ludźmi,
- prawo jazdy kategorii B,
- odpowiedzialność i rzetelność,
- umiejętność pracy w zespole,
- asertywność, uczciwość, zaangażowanie.
Oferujemy:
- wynagrodzenie uzależnione od wkładu pracy i zaangażowania,
- duży zakres samodzielności,
- dobre i stabilne warunki zatrudnienia.

Dane firmowe

Atrex-Grupa Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/inzynier-budowy-branzy-drogowej/bydgoszcz/8573202