Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

ATN invest s.c. / Oferta z dnia: 18/04/2013

Stanowisko: Specjalista ds.budowlanych procesów inwestycyjnych-woj.lubelskie
Miejsce pracy: Lublin / lubelskie / Polska

Opis stanowiska

FIRMA ATN INVEST S.C Poszukuje osoby na stanowisko:
Specjalista ds procesów inwestycyjnych, posiadającej doświadczenie w obsłudze rynku nieruchomości. Praca stacjonarna w biurze w Lublinie. Od poniedziałku do do piątku (bez weekendów) w godz 8-16.

Wymagania

Mile widziana osoba z wykształceniem technicznym, administracyjnym lub zbliżonym.
Wiek nieistotny. Praca w Lublinie na podstawie umowy o dzieło.

Dane firmowe

ATN invest s.c.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/specjalista-ds-budowlanych-procesow-inwestycyjnych-woj-lubelskie/lublin/8629052