← Wstecz | Drukuj

Aterima / Oferta z dnia: 04/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Mechanik automatyki przemysłowej
Miejsce pracy: Francja (Region Paryski) / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Wymagania:

  • doświadczenie min. 5 lat w zawodzie

  • dyspozycyjność do rozpoczęcia zatrudnienia od 22 kwietnia 2013

  • podleganie przez okres min. 30 dni przed wyjazdem ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce

  • prawo jazdy kat. B + mile widziany własny samochód do dyspozycji (zwrot kosztów paliwa na terenie Francji)

  • mile widziana podstawowa znajomość j. francuskiego

Obowiązki:

  • obsługa i naprawa urządzeń automatyki przemysłowej na terenie hali produkcyjnej

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na terenie Francji (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, systematyczne rozliczanie czasu pracy, płatny urlop)

  • umowę o pracę tymczasową do października 2013

  • minimum 1700 EUR brutto m-c / 35 godz. tyg

  • dodatkowe nadgodziny

  • bezpłatne zakwaterowanie

Dodatkowe informacje:

  • Praca dla 4 osób

Dane firmowe

Aterima

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/mechanik-automatyki-przemyslowej/francja-region-paryski/8571322