Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 18/03/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Projektu
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres zadań:

  • Przygotowanie zajezdni autobusowej do wymagań wynikających z kontraktu na świadczenie usługi przewozów w komunikacji miejskiej.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Preferowane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń

  • Doświadczenie w prowadzeniu inwestycji budowlanych

  • Umiejętności negocjacyjne poparte doświadczeniem

  • Umiejętność pracy projektowej oraz dobra organizacja pracy samodzielnej

  • Umiejętności analityczne i przedstawiania rekomendacji

  • Znajomość programów Excel, Power Point

  • Znajomość języka angielskiego min. B2

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowa na czas określony, preferowana forma B2B

  • Możliwość realizacji ambitnych zadań i rozwoju zawodowego

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefit system

Dane firmowe

Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o.