AP Uniapol Development Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 04/06/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Instalacji Wodnych (Gaśniczych)
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

• kierowanie robotami montażowymi na budowie

• kontakty z kontrahentami

• uzgodnienia techniczno-finansowe

• projektowanie

Wymagania

Wymagania:

• Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowani pracami na budowie i sanitarne

• Prawo jazdy kat B

• Obsługa komputera, co najmniej na poziomie średnio zaawansowanym

• Wykształcenie wyższe, najlepiej po inżynierii środowiska

• Język angielski na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym

• Rzetelność

• Samodzielność

• Kultura osobista

• Doświadczenie zawodowe mile widziane.

Oferujemy:

• Zatrudnienie/umowa: Umowa na okres próbny 3 miesiące, po tym terminie umowa o pracę

• Miejsce pracy: Budowy/biuro

• Czas pracy od 8 do 16, ale wymagana czasem dyspozycyjność poza wyznaczonymi godzinami, co wynika z charakterystyki pracy

• Miejsce w strukturze firmy/podległość służbowa: Bezpośrednio pod Zarząd

• Podwładni: 5 brygad monterskich

• Możliwość awansu/rozwoju - Nabywanie doświadczenia, zwiększanie niezależności, szkolenia

Dane firmowe

AP Uniapol Development Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/kierownik-instalacji-wodnych-gasniczych/krakow/8785452