← Wstecz | Drukuj

ANTHEA Sp. z o. o. / Oferta z dnia: 25/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków

  • prowadzenie budowy

  • opracowywanie harmonogramów budowy

  • bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót i rozliczanie wykonania z wykonawcami

  • koordynowanie zakresu robót, podwykonawców, podległych pracowników

  • raportowanie do przełożonego (Kierownika Grupy) o postępie robót

  • nadzór i kontrola budżetu budowy, dbałość o racjonalne gospodarowanie środkami sprzętowo-materiałowymi

  • uczestniczenie w negocjacjach umów podwykonawczych

  • ocena i monitorowanie szans i zagrożeń związanych z budową

  • uczestnictwo w procesie pozyskiwania nowych kontraktów

Wymagania

Wymagania

  • min. dwa lata pracy na stanowisku kierownik robót/budowy

  • znajomość j.angielskiego min. B1

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń

  • biegła znajomość obsługi MS Office, AutoCad

  • umiejętność organizacji pracy i koordynacji uczestników procesu budowlanego (kadra/podwykonawcy/usługodawcy)

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, od 8000 netto uop, od 14000 netto B2B

  • pracę w rodzinnej firmie o wieloletniej tradycji

  • przyjazną atmosferę pracy

  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód służbowy)

Dane firmowe

ANTHEA Sp. z o. o.