← Wstecz | Drukuj

Antal Engineering & Operations / Oferta z dnia: 26/03/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Europa / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Dla naszego międzynarodowego klienta z branży inżynieryjnej, realizującego projekty konstrukcji stalowych wykorzystywanych w przemyśle, poszukujemy specjalisty na stanowisko Inżyniera Budowy.

Osoba odpowiedzialna będzie za:

  • koordynację projektu branży konstrukcyjnej (moduły stalowe),

  • prowadzenie dokumentacji projektu,

  • analizowanie i rozliczanie kosztów projektu,

  • koordynowanie robót wykonywanych prac,

  • nadzorowanie zużycia materiałów zgodnie z limitem materiałowym i budżetem budowy,

  • nadzorowanie prac podległych pracowników.

Wymagania

Kandydat powinien spełniać poniższe kryteria:

  • posiadać minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • posiadać wykształcenie wyższe techniczne,

  • posiadać doświadczenie przy realizacji projektów budowlanych,

  • posiadać umiejętność rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia,

  • znać język angielski lub niemiecki w stopniu dobrym,

Co oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • rozwój zawodowy przy międzynarodowych projektach na terenie Europy

  • benefity.

Dane firmowe

Antal Engineering & Operations

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/inzynier-budowy/europa/14144356