← Wstecz | Drukuj

AM INVESTMENT / Oferta z dnia: 09/05/2014

O firmie

AM INVESTMENT działa jako agencja zatrudnienia wpisana do rejestru agencji pod numerem 10310.

W imieniu naszego klienta, znanego międzynarodowego producenta energooszczędnych wyrobów ze stali, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Punktu Sprzedaży
Nr ref.: PB/Kierownik/BP
Miejsce pracy: BiałA Podlaska / lubelskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż / Marketing

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:
- kierowanie punktem sprzedaży materiałów budowlanych,
- koordynację pracy przedstawicieli handlowych,
- budowanie długoterminowej strategii sprzedażowej,
- realizację projektów marketingowych.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:
- doświadczenia w kierowaniu punktem sprzedaży lub hurtownią materiałów budowlanych,
- umiejętności kierowania i organizacji pracy zespołu,
- znajomości produktów dachowych i usług z nimi związanych,
- wykształcenia min. średniego technicznego,
- umiejętności argumentowania i prezentowania rekomendowanych rozwiązań,
- umiejętności komunikacji i współpracy,
- zorientowania na realizację celów biznesowych.

Oferujemy

W zamian oferujemy:
- umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym,
- stałe wynagrodzenie + premię zależną od realizacji wyznaczonych celów,
- atrakcyjny program szkoleń - na początek szkolenia wprowadzające i produktowe, potem również kompetencyjne zgodne z indywidualnym planem rozwoju
- przyjazną atmosferę pracy - imprezy integracyjne, karta Multisport, dofinansowanie do wczasów.

Forma kontaktu

Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja prześlij swoje cv na adres rekrutacje@aminvestment.pl wpisując w tytule PB/Kierownik/BP. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

Dane firmowe

AM INVESTMENT
Teatralna
58-500 Jelenia Góra
Email: rekrutacje@aminvestment.pl