ALSTAL Serwis Spółka z o.o. Spółka Komandytowa / Oferta z dnia: 03/04/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Gniezno / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej będzie należeć:

  • Weryfikacja dokumentacji wykonawczej

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Inwestorem oraz Inspektorem Nadzoru Budowlanego

  • Ofertowanie oraz prowadzenie negocjacji warunków umowy z podwykonawcami

  • Prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie

  • Przygotowywanie dokumentacji budowy

  • Prowadzenie rozliczania robót z Inwestorem

  • Raportowanie postępów prac

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego

  • Doświadczenia we współpracy z podwykonawcami, inżynierem kontraktu i inwestorem

  • Dobrej, praktycznej znajomości MS Office, MS Project oraz AutoCAD

  • Umiejętności organizacji pracy i samodzielności

  • Dyspozycyjności i gotowości do podróży służbowych na terenie całej Polski

  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

Pracownikom oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • Benefity pozapłacowe m.in. Kartę Multisport

Dane firmowe

ALSTAL Serwis Spółka z o.o. Spółka Komandytowa