Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

Alstal Grupa Budowlana Sp. z o. o. Sp. k. / Oferta z dnia: 02/10/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Projektu
Miejsce pracy: Gdynia / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej będzie należeć:

  • Prowadzenie kontraktu zgodnie z założeniami finansowymi i realizacyjnymi

  • Reprezentowanie firmy przed Zamawiającymi (prowadzenie korespondencji, udział w naradach koordynacyjnych, dokonywanie rozliczeń)

  • Negocjowanie warunków realizacji umów z dostawcami materiałów i usług

  • Odpowiedzialność za opracowanie harmonogramu realizacji budowy oraz realizację harmonogramu

  • Uczestniczenie w przygotowaniu ofert przewidzianych do realizacji

  • Współpraca z kierownikiem budowy oraz działami wsparcia.

  • Weryfikowanie dokumentacji technicznej

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego – technicznego (posiadanie uprawnień
    w branży konstrukcyjnej będzie dodatkowym atutem)

  • Minimum 5-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Konsekwencji i odpowiedzialności w realizacji celów

  • Umiejętności negocjacji

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Umiejętności planowania, analizowania i wyciągania wniosków

  • Znajomości zagadnień technicznych

  • Bardzo dobrej organizacji pracy

  • Przedsiębiorczości, dyspozycyjności,
    samodzielności

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętności obsługi programów: MS Office
    w tym MS Project. (AUTOCAD, NORMA PRO
    będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę
    w renomowanej firmie

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
    i samorealizacji

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • Benefity pozapłacowe (m.in. karta Multisport,
    prywatna opieka medyczna)

Dane firmowe

Alstal Grupa Budowlana Sp. z o. o. Sp. k.