← Wstecz | Drukuj

ALP BAU / Oferta z dnia: 23/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Cieśla Szalunkowy
Miejsce pracy: / Niemcy

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania

CHĘTNIE POWITAMY CIĘ W GRONIE NASZYCH FACHOWCÓW JEŚLI POSIADASZ:

  • umiejętność samodzielnego montażu szalunków (PERI, DOKA...),

  • znajomość języka niemieckiego mile widziana, lecz nie jest warunkiem koniecznym,

  • doświadczenie w pracy w Niemczech oraz prawo jazdy B będą odczuwalnymi atutami.

Oferujemy

PRACUJĄC Z ALP BAU ZYSKASZ:

  • legalną pracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę bazującą na całorocznym zatrudnieniu,

  • stawka godzinowa 16,00-16,50 EUR brutto/h plus dieta dzienna,

  • 1 EUR do każdej godziny dodatku zimowego grudzień-luty,

  • bonus antyinflacyjny 1500,00 EUR netto/rok,

  • od 250,00 do 1200,00 EUR brutto/osobę to premia za polecenie pracownika,

  • 250,00 EUR zasiłku na dziecko/miesięcznie,

  • 30 dni płatnego urlopu w roku SOKA-BAU,

  • duża liczba godzin pracy oraz możliwość pracy w sobotę,

  • darmowe zakwaterowanie,

  • 2 razy w miesiącu zjazdy do kraju samochodami firmowymi,

  • darmowe przejazdy samochodami firmowymi z miejsca zakwaterowania w Niemczech na miejsce pracy,

  • zestaw profesjonalnych narzędzi.

Dane firmowe

ALP BAU