← Wstecz | Drukuj

Alfex Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 07/04/2014

O firmie

Od 2003 roku sprzedajemy i układamy obiektowe wykładziny PCV, obiektowe wykładziny dywanowe, biurowe płytki dywanowe, deski podłogowe. Wykonujemy warstwy podposadzkowe w formie wylewek samopoziomujących oraz płyt OSB. Firma jest laureatem Skrzydeł Biznesu 2011 i Rankingu Firm Rodzinnych Newsweek Polska 2012.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót branżowych
Nr ref.: KrbP
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Serwis / Technika / Montaż

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

- kierowanie pracami na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji
- koordynacja prac brygad montażowych oraz podwykonawców
- kontrola terminowości i budżetu, jakości wykonywanych prac
- utrzymywanie bieżącego kontaktu z wyznaczonymi służbami inwestora oraz nadzoru autorskiego
- sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia minimum średniego w zakresie budownictwa
- znajomości zagadnień związanych z montażem wykładzin i posadzek PCV, dywanowych, linoleum
- dobrej organizacji pracy
- operatywności i sumienności w wykonywaniu obowiązków
- doskonale rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych
- znajomości aplikacji MS Office (szczególnie Microsoft Excel)
- dyspozycyjności
- prawa jazdy kategorii B

Oferujemy

Oferujemy:

- zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- pracę przy realizacji ciekawych kontraktów
- możliwość szkoleń
- szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Forma kontaktu

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV z podaniem numeru referencyjnego KrbP w temacie na adres:

alfex1@interia.pl

Dane firmowe

Alfex Sp. z o.o.
Żabiniec 11
31-215 Kraków
Email: alfex1@interia.pl