← Wstecz | Drukuj

Akronis Personalmanagement GmbH / Oferta z dnia: 04/06/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Monter konstrukcji szklanych
Miejsce pracy: Niemcy / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Akronis Personalmanagement GmbH w Augsburgu jest odpowiedzialnym i wiarygodnym partnerem w Państwa ścieżce zawodowej oraz podczas szukania pracy. Wspólnie z Państwem tworzymy jedną silną całość co pozwala nam na zaoferowanie najlepszych miejsc pracy w ramach bezpośredniego zatrudnienia lub pośrednictwa. Obecnie dla jednego z naszych klientow poszukujemy osob na stanowisko:

Monter konstrukcji szklanych.

Do glownych obowiazkow zatrudnionej osoby bedzie nalezalo:

  • Montaż i prefabrykacja szklanych konstrukcji (drzwi, okna, fasady)

  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym

Od kandydatow oczekujemy:

  • Komunikatywnej znajomosci jezyka niemieckiego – warunek niezbedny

  • Doswiadczenia w pracy na podobnym stanowisku (min. 1 rok )

  • Prawa jazdy kat. B

  • Dyspozycyjności oraz gotowości do pracy w systemie zmianowym

Firma oferuje:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony

  • wynagrodzenie zgodnie z taryfą BAP

  • pomoc przy zakwaterowaniu

  • pro pracowniczą atmosferę

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV
www.akronis-personal.de

Dane firmowe

Akronis Personalmanagement GmbH

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/monter-konstrukcji-szklanych/niemcy/8596872