Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Akcja Job / Oferta z dnia: 16/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Monter Regipsów
Miejsce pracy: Francja / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Grupa Akcja Job

Logiservice– Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego -
Nr Certyfikatu 5279

dla swojego
partnera we Francji poszukuje osoby na stanowisko:

Monterów regipsów

Rozpoczęcie pracy: 22.04.2013

Zadania:

Montaż płyt, stawianie ścianek karton gips, klejenie taśm na łączeniu, szpachlowanie, itp..

Wymagania

Wymagania:
•Doświadczenie w pracach wykończeniowych (montaż ścian i sufitów z suchych, szpachlowanie łączeń, klejenie taśm na łączeniu, znajomość różnych typów płyt regipsowych: plaster miodu, itp.)
•Motywacja do pracy, dobra organizacja i wydajność pracy
•Prywatny samochód do dyspozycji

Oferujemy:
•Zakwaterowanie na miejscu i zwrot kosztów transportu
•Atrakcyjne zarobki oraz umowę o prace tymczasową
•Opieka koordynatorów polskojęzycznych

Dane firmowe

Akcja Job

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/monter-regipsow/francja/7694973