← Wstecz | Drukuj

Agencja Zatrudnienia ANTIDOTUM / Oferta z dnia: 09/09/2015

O firmie

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Oferowana praca

Stanowisko: Zastępca Kierownika w Dziale Konstrukcji
Nr ref.: zas/wie/2015
Miejsce pracy: Bralin / wielkopolskie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy projektującej i produkującej maszyny i urządzenia dla przemysłu ogrodniczego, poszukujemy osób na stanowisko:

Zastępca Kierownika w Dziale Konstrukcji

Miejsce pracy: Nowa Wieś Książęca

Zadania:
- nadzór nad przygotowaniem dokumentacji technicznej, tworzeniem prototypów, wprowadzaniem zmian w istniejących produktach
- koordynowanie pracy konstruktorów
- prowadzenie projektów mających na celu usprawnienia pracy biura ze szczególnym uwzględnieniem współpracy z innymi działami firmy
- tworzenie planu projektów i rozwoju wyrobu
- weryfikacja i walidacja dokumentacji projektowej
- przygotowanie ofert cenowych, kalkulacje kosztów produkcji,
- nadzorowanie zmian w projektowaniu i rozwoju produktu

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budownictwo w spec. konstrukcyjno-budowlanej
- doświadczenie na stanowisku konstruktora w zakresie konstrukcji stalowych i budowlanych
- znajomość obsługi programu SolidWorks, AutoCad, Robot
- bardzo dobra znajomość zasad rysunku technicznego, modelowania przestrzennego 3D
- znajomość statyki konstrukcji budowlanych
- praktyczne umiejętności obsługi programów z pakietu MS Office
- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
- nastawienie na realizację celów
- umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
- operatywność i samodzielność w realizacji zadań
- doświadczenie w wykonywaniu rysunków warsztatowych
- znajomość języka angielskiego
- mile widziane doświadczenie w zarządzaniu personelem

Oferujemy

- zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy na umowę o pracę
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju zawodowego

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: praca.poznan@antidotum.eu w tytule podając numer ref. zas/wie/2015.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dane firmowe

Agencja Zatrudnienia ANTIDOTUM
ul. Dąbrowskiego 17
60-838 Poznań
Email: praca.poznan@antidotum.eu