← Wstecz | Drukuj

Agencja Zatrudnienia ANTIDOTUM / Oferta z dnia: 20/10/2015

O firmie

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Oferowana praca

Stanowisko: Tłumacz języka niemieckiego
Nr ref.: tłu/poz/2015
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Tłumacz języka niemieckiego

Miejsce pracy: Niemcy/Polska
ref.: tłu/poz/2015

Najważniejsze obowiązki:
- tłumaczenia bezpośrednia z/na język niemiecki
- organizowanie noclegu dla grupy pracowników
- zamawianie materiałów w hurtowniach
- organizowanie wywozu ziemi
- raportowanie do inwestora

Wymagania

- biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie-zwłaszcza słownictwo budowlane
- gotowość do częstych wyjazdów służbowych (3 tygodnie pracy w Niemczech i 1 tydzień w Polsce)
- przebojowa osobowość
- czynne prawo jazdy kat.B
- znajomość obsługi komputera
- własna działalność gospodarcza – mile widziane

Oferujemy

- pracę w renomowanej firmie
- na czas pobytu za granicą zapewniamy zakwaterowanie i przejazd. Wyżywienie w miejscu zakwaterowania we własnym zakresie
- niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca.poznan@antidotum.eu w tytule maila prosimy podać numer referencyjny tłu/poz/2015 lub zapraszamy do naszego biura w Poznaniu ul. Dąbrowskiego 17 Ip.pokój 113/114.

Informujemy, że skontaktujemy się z tylko wybranymi osobami.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 290 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Dane firmowe

Agencja Zatrudnienia ANTIDOTUM
ul. Dąbrowskiego 17
60-838 Poznań
Email: praca.poznan@antidotum.eu