← Wstecz | Drukuj

Agencja Pracy Socpol / Oferta z dnia: 11/07/2014

O firmie

Poszukujemy zgranych 2 osobowych zespołów elektryków do pracy na terenie Niemiec.

Elektrycy (zespół 2 os.)

Oferowana praca

Stanowisko: Elektrycy (zespół 2 os.)
Miejsce pracy: PołUdniowe Niemcy / zagranica / Niemcy
Branża: Elektronika / Elektryka

Opis stanowiska

• remonty i naprawy,
• montaż instalacji od podstaw,
• instalacje przemysłowe,montaż szaf sterowniczych,montaż urządzeń pomiarowych,
• podłączanie silników,Obsługa sterowników PLC,
• urządzenia przeciwpożarowe,sygnalizacje, elektryczne,urządzenia telekomunikacyjne

Wymagania

• min wykształcenie zawodowe,
• uprawnienia SEP do 1KV lub powyżej,
• znajomość rysunku technicznego, schematów,
• dokumenty potwierdzające kwalifikacje, uprawnienia,
• komunikatywna znajomość j. niemieckiego - przynajmniej jedna osoba, druga osoba - podstawowa znajomość,
• własny środek transportu - przynajmniej jeden samochód w zespole

Oferujemy

• umowę o pracę z pracodawcą niemieckim,
• wynagrodzenie 9 Euro netto / godz.,
• zwrot kosztów podróżny, również zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy,
• zorganizowane i opłacone zakwaterowanie przez pracodawcę

Forma kontaktu

CV prosimy przesyłać na adres: agencja@socpol.pl

Dane firmowe

Agencja Pracy Socpol
ul. Kadłubka 41
71-524 Szczecin
Email: biuro@socpol.pl