← Wstecz | Drukuj

Agencja Pracy Polonica / Oferta z dnia: 02/03/2015

O firmie

Agencja Pracy POLONICA z siedzibą we Wrocławiu wpisana do krajowego rejestru agencji pośrednictwa pracy pod numerem 7442 prowadzi rekrutację dla firm z terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii.

Oferowana praca

Stanowisko: Mechanik samochodów osobowych/ Szwajcaria
Miejsce pracy: Bern / zagranica / Szwajcaria
Branża: Transport / Spedycja / Logistyka

Opis stanowiska

Na chwilę obecną poszukujemy Kandydatów na następującym stanowisku pracy:

Mechanik samochodów osobowych
Praca na terenie Szwajcarii

Obowiązki:
- naprawa mechaniki pojazdowej (zawieszania, silniki);
- bieżące usuwanie powstałych awarii;
- przeglądy; serwis; konserwacja samochodów osobowych

Wymagania

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny),
- min. 2 lata doświadczenia w pracy na danym stanowisku w branży samochodowej – mile widziane w Niemczech/Austrii bądź Szwajcarii,
- wykształcenie kierunkowe,
- prawo jazdy kat. B oraz samochód

Oferujemy

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- praca na umowę o pracę na szwajcarskich warunkach,
- świadczenia pracownicze,
- zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę,
- tłumaczenie dokumentacji pracowniczych (bezpłatnie),

Forma kontaktu

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV na adres mailowy:
pracuj@agencjapracy-polonica.pl
Kontakt telefoniczny z naszym biurem:
+48 71 723 75 46 lub +48 607 649 466

W tytule wiadomości proszę wpisać „Mechanik samochodowy/Szwajcaria”. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Dane firmowe

Agencja Pracy Polonica
dąbrowskiego 36/1
50-457 Wrocław
Email: praca@agencjapracy-polonica.pl