← Wstecz | Drukuj

Agencja Pracy Koncepcja / Oferta z dnia: 18/04/2013

O firmie

Agencja Pracy Koncepcja organizuje legalne zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 9 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy zatrudnienie u sprawdzonych i wiarygodnych pracodawców.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/1, Nr tel. 71 3438073

Oferowana praca

Stanowisko: Tapeciarz / Malarz - praca w Niemczech OD ZARAZ
Nr ref.: Tapeciarz - Malarz DE
Miejsce pracy: Stuttgart / zagranica / Niemcy
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Niemiecki pracodawca, z którym współpracujemy od dłuższego czasu, posiada kolejne oferty pracy w Niemczech dla TAPECIARZY/ MALARZY
Miejsce pracy: Niemcy Stuttgart

Jeśli szukasz STABILNEGO ZATRUDNIENIA u WIARYGODNEGO PRACODAWCY

Obowiązki:
Malowanie pomieszczeń i ścian fasadowych
Tapetowanie
Lakierowanie drzwi, okien i ram drzwiowych
Szpachlowanie, ścieranie, gruntowanie
Mile widziane dodatkowe umiejętności

Wymagania

Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne
Doświadczenie zawodowe min.3 lata

Oferujemy

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie: 12,00 euro brutto/h
Nadgodziny płatne dodatkowo
Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

Forma kontaktu

CV w języku niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie/umiejętności /doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

rekrutacja@koncepcja.eu

z dopiskiem w temacie maila: TAPECIARZ/MALARZ

Dziękujemy za przesłane dokumenty; po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Agencja Pracy Koncepcja
Podwale 62/01
50-010 Wrocław
Email: oferta@koncepcja.eu