← Wstecz | Drukuj

Agencja Pracy Koncepcja / Oferta z dnia: 24/08/2016

O firmie

Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik biurowy w Agencji Zatrudnienia
Nr ref.: 6M-KA-PL
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

Obecnie do wsparcia naszego biura we Wrocławiu poszukujemy rekrutera z doświadczeniem w branży HR

Miejsce pracy: Agencja Pracy we Wrocławiu
Obowiązki:
• praca w dziale rekrutacji
• prowadzenie działań z zakresu rekrutacji kandydatów
• uczestnictwo w budowaniu relacji z firmami zewnętrznymi
• tworzenie ofert biznesowych na podstawie katalogu danych
• zarządzanie treścią serwisów internetowych i mediów społecznościowych
• analiza danych źródłowych

Wymagania

• znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
• komunikatywność
• zdolności interpersonalne
• umiejętność działania pod presją czasu
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Office
• asertywność
• silna motywacja do pracy w Agencji Zatrudnienia, zorientowanie na efekty i wyniki

Oferujemy

• Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
• Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia dodatkowych doświadczeń oraz umiejętności
• Pomoc w zdobywaniu dodatkowych kwalifikacji
• pracę w kreatywnym zespole

Forma kontaktu

CV w języku polskim oraz niemieckim lub angielskim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, prosimy przesyłać na adres e-mail: kadry@koncepcja.eu

W CV załączyć klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych. Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Agencja Pracy Koncepcja
Podwale 62/01
50-010 Wrocław
Email: kadry@koncepcja.eu