← Wstecz | Drukuj

Agencja Pracy Koncepcja / Oferta z dnia: 06/06/2013

O firmie

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Od ponad 8 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Stanowisko: Praca dla CIEŚLI (Carpenter) w Norwegii - OD ZARAZ
Nr ref.: Cieśla NO
Miejsce pracy: Bergen / zagranica / Norwegia
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Dla Norweskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Cieśla konstrukcyjny / Carpenter

Miejsce pracy : Norwegia
Ilość wolnych stanowisk : 15
Rozpoczęcie pracy : od zaraz

Obowiązki: budowa domów, szkół, mieszkań w szkielecie drewnianym oraz prace wykończeniowe.

Wymagania

• Komunikatywna znajomość j. norweskiego LUB dobra znajomość j. angielskiego, język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej
• Doświadczenie zawodowe min. 5 lat
• Preferowani kandydaci, którzy posiadają doświadczenie w pracy w Norwegii lub innym kraju skandynawskim

Oferujemy

• Umowę o pracę z pracodawcą norweskim,
• Praca na pełny etat plus nadgodziny,
• Czas pracy: min. 37,5 max 48 godzin w tygodniu,
• Stawka godzinowa min. 169,50 NOK/h
• Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci oraz na niepracujących członków rodziny mieszkających w Norwegii lub Polsce,
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
• Dodatek urlopowy,
• Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu mieszkania oraz kwestiach związanych ze sprowadzeniem rodziny

Forma kontaktu

CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesłać na adres e-mail
norwegia@koncepcja.eu
koniecznie z adnotacją w temacie maila: ‘CIEŚLA NO ’

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Dane firmowe

Agencja Pracy Koncepcja
Podwale 62/01
50-010 Wrocław
Email: oferta@koncepcja.eu