← Wstecz | Drukuj

Agencja Pracy Koncepcja / Oferta z dnia: 09/06/2013

O firmie

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Od ponad 8 lat organizujemy legalne
i bezpieczne zatrudnienie.

Stanowisko: MONTER suchej zabudowy (ścianki, sufity, prace wykończeniowe) - Norwegia - PILNIE!
Nr ref.: Monter suchej zabudowy
Miejsce pracy: Bergen / zagranica / Norwegia
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta z Norwegii poszukujemy 15 kandydatów na stanowisko :

Monter suchej zabudowy – zabudowy K-G, sufity podwieszane / Dry liner

Miejsce pracy : Bergen Norwegia

Obowiązki:
montaż ścian działowych (płyty kartonowo – gipsowe/ profile aluminiowe i drewniane) sufitów podwieszanych, szpachlowanie , gipsowanie plus inne prace wykończeniowe w biurowcach, hotelach i mieszkaniach.

Wymagania

Dobra znajomość języka angielskiego lub komunikatywna znajomość j. norweskiego (język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej)
Doświadczenie zawodowe min. 5 lat , KONIENCZNIE doświadczanie w pracy z systemami suchej zabudowy. W Norwegii często stosowany jest system DEKO moduły ścian o szerokości 90 i 120 cm, o różnych wysokościach montuje się na galwanizowanym stalowym szkielecie, składającym się z pionowych słupków stalowych, mocowanych w specjalnym profilu do podłogi i sufitu. Po obu stronach szkieletu instalowane są tafle szklane z bezpiecznego szkła hartowanego lub płyty gipsowe grubości 13 mm każda.
Preferowani kandydaci, którzy posiadają doświadczenie w pracy w Norwegii lub innym kraju skandynawskim

Oferujemy

Norweski pracodawca oferuje:
Umowę o pracę z pracodawcą norweskim,
Praca na pełny etat plus nadgodziny,
Czas pracy: min. 37,5 max 48 godzin w tygodniu,
Stawka godzinowa min. 169NOK/h
Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci oraz na niepracujących członków rodziny mieszkających w Norwegii lub Polsce,
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
Płatny urlop,
Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu mieszkania oraz kwestiach związanych ze sprowadzeniem rodziny

Forma kontaktu

Sposób aplikowania:
CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie prosimy przesłać na adres email: norwegia@koncepcja.eu
Koniecznie z adnotacją w temacie maila: MONTER SUCHEJ ZABUDOWY
  Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Agencja Pracy Koncepcja
Podwale 62/01
50-010 Wrocław
Email: norwegia@koncepcja.eu