← Wstecz | Drukuj

Agencja Pracy Koncepcja / Oferta z dnia: 17/05/2013

O firmie

“Koncepcja” Recruitment Agency possesses many years of experience in recruitment and personnel selection for Clients based abroad in addition to operating on our domestic employment market. We hold certification awarded by the Ministry of the Economy and Labour nb. 1926. Our mission is to build a relationship of trust and confidence with our clients and candidates. We are committed to providing high quality service for customers that want to compete and succeed. Clients and candidates satisfaction is on top of our list of priorities

Stanowisko: MONTER SUCHEJ ZABUDOWY (ścianki działowe / sufity podwieszane) - NORWEGIA
Nr ref.: Monter suchej zabudowy
Miejsce pracy: zagranica / Norwegia
Branża: Serwis / Technika / Montaż

Opis stanowiska

MONTER SUCHEJ ZABUDOWY ( ścianki działowe / sufity podwieszane) NORWEGIA /
DRY LINER NORWAY

Miejsce pracy / Workplace: Bergen

Rozpoczęcie pracy / Commencement : od zaraz

Obowiązki / Responsibilities : montaż systemów ściennych ( głównie szklane ściany na profilach aluminiowych) i sufitów podwieszanych plus inne prace wykończeniowe w mieszkaniach, biurach, hotelach i sklepach / Fixing the panels to timber or metal frames (or ceiling joists) using special studs, building the internal walls in houses, offices, hotels and shops, using plasterboard panels. Installing removable wall partitions, suspended ceilings and raised flooring.

Wymagania

Dobra znajomość j. angielskiego, język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej / Good command of English
Doświadczenie zawodowe min. 5 lat , mile widziane doświadczanie w pracy z systemami m.in. DEKO, Armstrong, Knauf. W tradycyjnym systemie ścian szklanych DEKO moduły ścian o szerokości 90 i 120 cm, o różnych wysokościach montuje się na galwanizowanym stalowym szkielecie, składającym się z pionowych słupków stalowych, mocowanych w specjalnym profilu do podłogi i sufitu. Po obu stronach szkieletu instalowane są tafle szklane z bezpiecznego szkła hartowanego lub płyty gipsowe grubości 13 mm każda. / min. 5 years’ professional experience with system walls and ceilings.
Preferowani kandydaci, którzy posiadają doświadczenie w pracy w Norwegii lub innym kraju skandynawskim

Oferujemy

Umowę o pracę z pracodawcą norweskim, ,
Czas pracy: min. 37,5 max 48 godzin w tygodniu,
Stawka godzinowa 163,2 – 169,50 NOK/h
Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci oraz na niepracujących członków rodziny mieszkających w Norwegii lub Polsce,
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
Płatny urlop,
Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu mieszkania oraz kwestiach związanych ze sprowadzeniem rodziny

Forma kontaktu

CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesłać na adres :
norwegia@koncepcja.eu
Koniecznie z adnotacją w temacie maila: ‘Monter systemów sufitowych i ściennych’
  Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Agencja Pracy Koncepcja
Podwale 62/01
50-010 Wrocław
Email: rekrutacja@koncepcja.eu