← Wstecz | Drukuj

Agencja Pracy Koncepcja / Oferta z dnia: 25/07/2013

O firmie

Agencja Pracy Koncepcja organizuje legalne i bezpieczne zatrudnienie w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy kompleksową obsługę oraz indywidualnie dopasowane oferty pracy. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Oferowana praca

Stanowisko: Mechanik Maszyn - praca OD ZARAZ
Nr ref.: Mecchanik Maszyn DE
Miejsce pracy: Hamburg, Erlangen / zagranica / Niemcy
Branża: Serwis / Technika / Montaż

Opis stanowiska

Dla niemieckiego pracodawcy Agencja Pracy Koncepcja poszukuje kolejnych kandydatów na stanowisko:
Mechanik Maszyn Budowlanych i Rolniczych
Miejsce pracy: Niemcy - Erlangen, Mannheim, Nurnberg, Hamburg
Termin wyjazdy: od zaraz

Obowiązki:
• Konserwacja, utrzymanie w należytym stanie oraz naprawa maszyn, urządzeń przemysłowych
• Nastawianie, przebudowa i obsługa maszyn
• Nadzór procesu produkcyjnego

Wymagania

• Warunkiem koniecznym jest znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
• Wykształcenie kierunkowe
• Doświadczenie zawodowe min. 1 rok
• Mile widziane prawo jazdy, własny samochód
• Mile widziana umiejętność spawania

Oferujemy

• Umowę o pracę na czas nieokreślony
• Praca na pełny etat plus nadgodziny, dodatki za nadgodziny i pracę w dni wolne
• Miesięczne wynagrodzenie 2.100 euro netto na rękę
• Zagwarantowanie narzędzia do pracy
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Płatny urlop
• Odpłatne zakwaterowanie
• Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Forma kontaktu

- CV w języku polskim oraz niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
- Kopie: świadectw szkolnych, dyplomów i ew. świadectw pracy, innych dokumentów potwierdzających wykształcenie/umiejętności /doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:
mechanik@koncepcja.eu
Koniecznie z adnotacją w temacie maila: MECHANIK MASZYN

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Agencja Pracy Koncepcja
Podwale 62/01
50-010 Wrocław
Email: oferta@koncepcja.eu