Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff / Oferta z dnia: 19/09/2014

O firmie

Find Staff

Stanowisko: Poszukujemy grupy elektryków z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Frankfurt Nad Menem / dolnośląskie / Polska
Branża: Elektronika / Elektryka

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta Firmy działającej na terenie Niemiec poszukujemy osób
z doświadczeniem na stanowisku:

Poszukujemy grupy elektryków
z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:
• Zakładanie instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych.

Wymagania

• Udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku
• Aktualne uprawnienia SEP
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Własny samochód + prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie 13 euro/netto
• Wszelkie ubezpieczenia socjalne (zdrowotne, emerytalne itd.)
• Możliwość pracy w nadgodzinach

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: office@findstaff.pl
z dopiskiem w tytule wiadomości „Elektryk Niemcy”
lub kontakt telefoniczny +48 601 641 889

Dane firmowe

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff
Szamarzewskiego
60 514 Poznań
Email: office@findstaff.pl