Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff / Oferta z dnia: 21/10/2015

O firmie

Dla naszego Klienta Belgijskiej Firmy będącej wiodącym dystrybutorem produktów techniki grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisku:

Stanowisko: Monter instalacji grzewczych i sanitarnych Belgia
Miejsce pracy: Antwerpia / dolnośląskie / Belgia
Branża: Serwis / Technika / Montaż

Opis stanowiska

Monter instalacji grzewczych i sanitarnych

Miejsce Pracy: Belgia - Antwerpia

Zakres obowiązków:

- montaż, instalacja oraz zapewnienie prawidłowego funkcjonowania instalacji grzewczych (centralnego ogrzewania) i wodno-kanalizacyjnych w budynkach biurowych i przemysłowych
- doświadczenie w montażu i zgrzewaniu rur kanalizacyjnych w PE (firma Geberit)

Wymagania

Wymagania:
- min. 5 letnie doświadczenie w zawodzie
- konieczne doświadczenie w montażu centralnego ogrzewania, instalacji wodno-kanalizacyjnych i gazowych
- komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- mile widziane doświadczenie w spawaniu gazowym
- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy

Oferujemy:
- długoterminowe zlecenia
- umowa o pracę
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
- wynagrodzenie 6000 - 8000 zł/netto

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające w/w warunki prosimy o przesyłanie CV na adres: office@findstaff.pl z dopiskiem w tytule wiadomości:
„Monter instalacji grzewczych i sanitarnych Belgia”
lub kontakt telefoniczny + 48 601 641 889

Dane firmowe

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff
Szamarzewskiego
60 514 Poznań
Email: office@findstaff.pl