Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff / Oferta z dnia: 30/09/2014

O firmie

Find Staff

Oferowana praca

Stanowisko: KIEROWCA Kat. C - Betoniarka - 11,30 Euro/netto
Nr ref.: 10/KCB/014
Miejsce pracy: Niemcy / zagranica / Niemcy
Branża: Transport / Spedycja / Logistyka

Opis stanowiska

Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

KIEROWCA Kat. C - Betoniarka

Miejsce pracy: Niemcy, Baden-Baden

Wymagania

Wymagania:
• Doświadczenie na stanowisku kierowy
• Czynne prawo jazdy kat. C
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Aktualne badania lekarskie i psychotesty

Oferujemy

Oferujemy:
• Niemiecka umowa o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie 11,30 Euro/netto
• Darmowe zakwaterowanie (pokoje 1-osobowe)
• Pełne ubezpieczenie niemieckie

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres office@findstaff.pl z dopiskiem „Kierowca betoniarki” lub kontakt telefoniczny +48 601 641 889

Dane firmowe

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff
Szamarzewskiego
60 514 Poznań
Email: office@findstaff.pl