Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff / Oferta z dnia: 14/04/2014

O firmie

Find Staff

Stanowisko: Doradca Techniczno – Handlowy - Materiały Budowlane
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż / Marketing

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się Firmy działającej w branży budowlanej, poszukujemy osobę na stanowisko:

Doradca Techniczno – Handlowy - Materiały Budowlane

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
- reprezentowanie firmy na podległym terenie
- prezentacja i sprzedaż materiałów budowlanych (pokrycia dachowe)
- pozyskiwanie odbiorców i budowanie lokalnej sieci dystrybucji

Wymagania

Wymagania:
- minimum roczne doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych
- wykształcenie minimum średnie
- gotowość do pracy w terenie
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenia
- kartę benefit

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane, spełniające w/w warunki prosimy o przesyłanie CV na adres office@findstaff.pl z dopiskiem w tytule „Handlowiec Wrocław”

Dane firmowe

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff
Szamarzewskiego
60 514 Poznań
Email: office@findstaff.pl