Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff / Oferta z dnia: 25/09/2013

O firmie

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

Oferowana praca

Stanowisko: Brukarz - pracownik budowlany Niemcy
Nr ref.: 09/BPB/013
Miejsce pracy: KOLONIA / zagranica / Niemcy
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy niemieckiej, poszukujemy doświadczonych osób do pracy na stanowisku:

Brukarz - pracownik budowlany (budowa dróg i
autostrad)

Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania

Wymagania:

komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
doświadczenie w branży budowlanej przy budowie dróg,
dyspozycyjność,
gotowość do pracy za granicą.

Oferujemy

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie,
ubezpieczenie niemieckie,
zatrudnienie na niemieckich warunkach – umowa o pracę
darmowe zakwaterowanie.

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane spełniające w/w warunki prosimy o wysłanie CV na adres office@findstaff.pl wpisując w tytule: „Pomocnik budowlany” lub kontakt telefoniczny 601 641 889

Szamarzewskiego
60 514 Poznań
Email: office@findstaff.pl