← Wstecz | Drukuj

AECOM Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 24/09/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant Branży Mostowej i Konstrukcyjnej
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Czego od Ciebie oczekujemy

  • Doświadczenie w pracy na projektach z branży mostowej i/lub konstrukcyjnej w zakresie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych,przeprowadzania analiz i przygotowywania raportów,

  • Osoba posiadająca specjalistyczną wiedzę techniczną,

  • Doświadczenie w pracy z międzynarodowymi przepisami i standardami projektowymi,

  • Znajomość oprogramowania: AutoCAD, Microstation,

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania Midas i/lub Revit a także doświadczenie w BIM,

  • Różnorodna znajomość technologii, materiałów, sprzętu, koncepcji projektowych i technik budowlanych,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,

  • Znajomość oprogramowania Microsoft Office,

  • Gotowość do zagranicznych podróży służbowych.

Wymagania

Jakie powinno być Twoje doświadczenie

  • 6-10 lat przy projektach infrastrukturalnych w obszarze mostów i konstrukcji,

  • Zagraniczne uprawnienia projektowe będą dodatkowym atutem,

  • Wykształcenie: Magister Budownictwa.

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować

  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, system kafeteryjny MyBenefit, nauka języka angielskiego, owocowe czwartki, dofinansowanie dodatkowych aktywności sportowych (sala gimnastyczna, udział w zawodach),

  • Lokalizacja biura w centrum Warszawy,

  • Dostęp do najnowszego oprogramowania oraz platformy szkoleniowej AECOM University (m.in. BENTLEY, AUTODESK oraz > 5000 szkoleń w 10 językach).

Dane firmowe

AECOM Sp. z o.o.