← Wstecz | Drukuj

Adecco Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 26/03/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Stolarz meblowy
Miejsce pracy: Poznań, SzamotułY / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Wymagania

Nr ref: Stol/PZ

Główne obowiązki na stanowisku:
- samodzielne wykonywanie pomiarów
- przygotowanie materiałów i narzędzi do wykonywanej pracy
- zamawianie właściwego towaru
- samodzielne wykonywanie mebli pod wymiar (np. kuchnie, meblościanki)
- wykonywanie i konserwacja przedmiotów drewnianych
- samodzielny montaż mebli i ich naprawa pogwarancyjna
- precyzyjne wycinanie i łączenie elementów mebli, oklejanie fornirem lub płytami laminowanymi, szlifowanie, heblowanie i lakierowanie powierzchni drewnianych, właściwe montowanie ich w miejscu przeznaczenia
- sporządzanie projektów i szkicy, czytanie dokumentacji wykonawczej.

Wymagania:
- doświadcznie 2-3 lata w branży meblarskiej
- wykształcenie zawodowe, kierunkowe
- znajomość aktualnych trendów i wzornictwa
- umiejętnośc czytania i wykonywania szkicy, projektów
- rozpoznawanie gatunków drewna i materiałów drewnopodobnych np. płyty laminowane
- odpowiednie dobieranie właściwych materiałow w zależności do ich przeznaczenia
- biegła znajomość posługiwania się narzędziami i maszynami (pilarki, frezarki, tokarki, wiertarki, szlifierki) oraz umiejętnoś ich naprawy i konserwacji

Oferujemy:

- umowa w oparciu o pracę tymczasową
- mozliwość doskonalenia umiejętności zawodowcych
- pracę w przyjaznych warunkach, w miłej atmosferze
- mozliwość stałego zatrudnienia przez pracodawcę.

Dane firmowe

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/stolarz-meblowy/poznan-szamotuly/8534032